Oto deri döşeme, Deri döşeme, Deri koltuk döşeme

Deri Döşeme
Deri döşeme uygulamasını sıfır yada 2.el araçlarınıza uygulamak mümkündür. Deri döşeme, koltukların orjinaline sadık kalınarak yapılan bir uygulamadır, fakat isteğinize bağlı olarak farklı modellerde de yapılabilir. Deri döşeme, Hakiki Deri ve Suni Deri ile yapılabilir. Aracınız için en uygun deri rengini seçtiğinizde araç koltukları, kapı içleri, vites körüğü ve vites topuzu o renk deri ile kaplanır. Komple deri döşeme uygulaması ortalama 2 gün sürmektedir. Deri döşeme ile aracınızın görüntüsünü zenginleştirebilir ve aracınızın iç temizliğini kolayca yapabilirsiniz.

Deri direksiyon kaplama, Direksiyon kaplama, Deri direksiyon

Direksiyon Kaplama
Derisi yıpranmış yada plastik direksiyonlarınızı İtalya'dan ithal 1.sınıf otomobil derileri ile kaplıyoruz. Direksiyon kaplama için, direksiyonun araçtan sökülmesi gerekmektedir. Sökme ve takma işlemleri profosyonelce yapıldığından airbag ve elektrik sisteminde herhangi bir arıza oluşmaz. Direksiyon kaplama işleminde kullanılacak derinin rengi genellikle direksiyonun orta kısımındaki renkle aynı olmalıdır. Direksiyon kaplama işleminin büyük çoğunluğu el işçiliğine dayandığından, işlem ortalama 3-4 saat sürmektedir.

Deri vites topuzu kaplama, Vites kaplama, Vites topuzu kaplama

Vites Topuzu Kaplama
Vites topuzu, araçta en çok kullanılan kısım olduğundan derisinin yada plastiğinin yıpranması sık rastlanan bir olaydır. Yıpranan vites topuzları hakiki deriler ile tekrar kaplanabilmektedir. Vites topuzu kaplama uygulaması az zaman alan bir uygulamadır.

Deri vites körüğü  kaplama, Vites körüğü kaplama, Vites körüğü

Vites Körüğü Kaplama
Yıpranmış vites körüklerinizi orjinalliğini bozmadan deri kaplıyoruz. Vites körüğü kaplama işlemi kısa süren ve uygun fiyatlı bir uygulamadır.

Tavan döşemesi kaplama, Tavan döşemesi yenileme, Tavan döşemesi

Tavan Döşemesi
Çeşitli nedenlerden dolayı sarkan yada kirlenen tavan döşemelerini aynı renk kumaşlar ile orjinal kalitesinde yeniliyoruz.

Kol dayama uygulaması, Deri kol dayama, Kolçak uygulaması

Kol Dayama (Kolçak) Uygulaması
Kol dayaması bulunmayan araçlara sonradan kolçak takılabilir. Uygulanan kol dayama ayarlanabilirdir. Kol dayama uygulamasında, uygulama yapılacak koltuğa kolçağın sabit kısmı monte edilir. Araç iç döşemesi yada konsola uygun renk seçilerek kol dayaması deri ile kaplanır. Kaplanan kolçak yerine monte edilir. Bu işlemler yaklaşık 3-4 saat sürmektedir. İşlemler bittiğinde aracınızla keyifli sürüşler yapabilirsiniz.

Kol dayama uygulaması, Deri kol dayama, Kolçak uygulaması

Motosiklet Sele Döşemesi Yenileme
Motosiklet seleleri yağmur, güneş vb. dış etkenlerden dolayı yıpranabilir. Eskiyen, yıpranan yada rengini değiştirmek istediğiniz motosiklet selenizi istediğiniz renk hakiki yada suni deriler ile orjinal kalitesinde yeniliyoruz. Motosiklet sele yenileme işlemi ortalama 5-6 saat sürmektedir. Sele döşemesi yenileme işlemi ile motosikletinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.